Parking lotniskowy Szyszkowa 45
Parking lotnisko Warszawa Okęcie

Czy potrzebna jest wcześniejsza rezerwacja?

Rezerwacja jest szczególnie ważna w okresie wakacji, długich weekendów itp. Bardzo prosimy w tych okresach o wcześniejsze rezerwowanie miejsc. Wysyłając formularz rezerwacji, otrzymają Państwo potwierdzenie poprzez e-mail co gwarantuje Państwu miejsce na parkingu.  Rezerwacji dokonać można również telefonicznie dzwoniąc na nr tel.  22 759 08 00  lub  501 192 136.

 

Jak dokonać zapłaty za parking?

Płatności dokonujemy w dniu przyjazdu na parking w formie gotówki, na chwilę obecną nie posiadamy jeszcze terminala do płatności drogą elektroniczną.

 

Jak odbywa się transport na lotnisko?

Samochód transferowy dostępny jest przez 24h na dobę. Prosimy o przyjazd na parking kwadrans wcześniej niż przewidywany czas przybycia na lotnisko. Transport odbywa się natychmiast po zarejestrowaniu Państwa pojazdu.

 

W jaki sposób zostaniemy odebrani z lotniska?

Po wylądowaniu, jak odbierzecie Państwo bagaż, prosimy zadzwonić do naszego kierowcy pod numer telefonu TRANSFER 500-603-363, który znajduje się również na bilecie parkingowym. Kierowca ustali z Państwem miejsce odbioru i dowiezie Państwa na nasz parking, gdzie odbierzecie swój samochód.

 

Gdzie otrzymam fakturę VAT?

Po przyjeździe na parking proszę zwrócić się do obsługi parkingu w celu otrzymania faktury VAT, która zostanie przygotowana do odbioru  po powrocie.

 

Czy mogę liczyć na pomoc w razie problemów z samochodem?

W razie wystąpienia problemów z uruchomieniem pojazdu obsługa chętnie służy pomocą. Posiadamy:  prostownik, kable rozruchowe, kompresor, zestaw narzędzi, itp.

Parking lotnisko Warszawa Okęcie

Polecamy Państwu bezpieczny parking Okęcie z bezpłatnym dowozem w obie strony. Jeśli wyjeżdżacie Państwo na wakacje lub w podróż służbową z lotniska Okęcie, a nie macie gdzie zostawić swojego samochodu - skorzystajcie z usług naszego parkingu. Nasz parking i lotnisko Warszawa Okęcie dzieli zaledwie 7 minut jazdy. Zawieziemy Państwa pod sam terminal klimatyzowanym busem i odbierzemy po powrocie z podróży. Nasz parking okęcie zapewnia blisko 300 miejsc parkingowych, które są do dostępne całą dobę i przez cały tydzień.