Parking lotniskowy Szyszkowa 45
Parking lotnisko Warszawa Okęcie

Szukacie Państwo taniego parkingu blisko portu lotniczego Warszawa Okęcie - parking Okęcie?

Oferujemy miejsca parkingowe na profesjonalnie przygotowanym terenie oraz bezpłatny transfer pasażerów wraz z ich bagażem bezpośrednio pod wejście terminala.

Nasz parking znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska - 7 minut jazdy do terminalu Portu Lotniczego Okęcie im. F.Chopina. Oferujemy ponad 300 miejsc parkingowych, które są do Państwa dyspozycji 24 godziny, 7 dni w tygodniu.

Natychmiast po zarejestrowaniu Państwa pojazdu na parking Okęcie, zawieziemy Państwa bezpośrednio pod terminal, a po powrocie odbierzemy z lotniska.

 

OKĘCIE PARKING

Okęcie Parking Szyszkowa 45 jest w całości utwardzony, posiada solidne ogrodzenie i nocne oświetlenie.

Całodobowa ochrona parkingu, monitoring oraz załogi interwencyjne Solid Security, a także ubezpieczenie w PZU S.A. sprawia, iż w czasie podróży nie będziecie się Państwo o nic martwić.

Ponad 10-letnie doświadczenie gwarantuje Państwu najwyższą jakość świadczonej usługi.

Jeżeli przyjadą Państwo wcześniej i będziecie mieli ochotę odpocząć lub poczekać na znajomych, możecie skorzystać z naszej poczekalni z aromatyczną kawą oraz gorącą herbatą, telewizją, dostępem do internetu.

Gdyby po powrocie okazało się, że macie Państwo problemy z uruchomieniem samochodu, jesteśmy na to przygotowani - zawsze pomożemy.

 

Parking lotnisko Warszawa

Parking lotnisko Warszawa Okęcie

Polecamy Państwu bezpieczny parking Okęcie z bezpłatnym dowozem w obie strony. Jeśli wyjeżdżacie Państwo na wakacje lub w podróż służbową z lotniska Okęcie, a nie macie gdzie zostawić swojego samochodu - skorzystajcie z usług naszego parkingu. Nasz parking i lotnisko Warszawa Okęcie dzieli zaledwie 7 minut jazdy. Zawieziemy Państwa pod sam terminal klimatyzowanym busem i odbierzemy po powrocie z podróży. Nasz parking okęcie zapewnia blisko 300 miejsc parkingowych, które są do dostępne całą dobę i przez cały tydzień.